ksk maldegem - 4220

Fanion 2016-2017

1e Provinciale Oost-Vlaanderen…..

Zittend van links naar rechts: De Vlieger Jeffrey, Blanckaert Laurens, Bullen Jannes,Troch Geert, Goossens Stefaan, Missiaen Roy, Calsijn Jeroen, Maenhout Olivier, Van De Geuchte Wout. Staand in het midden van links naar rechts: Impens Anthony, Van Akker Junior, Huyghe Dylan, Devinck Sam, Bulens Willem, Erdos Armin, Van Laere Jan, Lootens Arne, Missiaen Bryan, Van Verdegem Roger. Staand achteraan van links naar rechts: Declerck Abdoulaye, Roels Fabrice, Damme Ruben, Voordecker Diederiek, Lammertijn Jens, Demerode Gillian, Van Acker Bryan, Ternest daniel, Van Renterghem Keanu.

U21 Prov - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Arne Poelman, Toon Van Laere, Maxim windels, Dieter Claeys, Francis Gerritsen, Robbe van de Walle Staand midden van links naar rechts: Tim de Buysser, Dario Adriaensen, Nick Missiaen, Jannes De Baets, Simon Busschaert, Nando De Noel, Gilles Baert Staand achteraan van links naar rechts: Jordy Zwanckaert, Yorben Lippens, Axel Vroman, Stijn Hertleer (trainer); Manu Ighade, Sander Van de Velde, Hannes Meirezonne

U17 Prov - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Thymen Van De Steene, James D’Hondt, Silas Roets, Sander Willemarck, Shen Sesselle, Lei Decappelle Staand midden van links naar rechts: Trainer Peter Lippens, Jaimy De Clercq, Grigor  Khudatyan, Michiel Dauwe, Seppe Keen, Lennert Cromheecke, Afgevaardigde Jan Roets Staand achteraan van links naar rechts: Jarne Vanrumste, Derek De Sutter, Noah Soberon, Michiel Goethals, Jano Sesselle  

U15 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Phoebe De Witte, Ieben Dermul, Lander De Pauw, Raf Van den Berghe, Matice Dauwe, Gilles Blomme, Leander Van Den Driessche, Arne Roelands, Jordan Nwaokolo, Kamiel Baeke, Renzo Reynheere, Ira Block en Milan Martens Staand midden van links naar rechts: Afgevaardigde Bart Lasoen, Lars Gaudissabois, Vianni Callant, Matteo Pollet, Arne De Groote, Nnabuike Chukwudi, Frederic Depoorter, Quinten Potvliege, Gilles Sierens, Gune Devos, Sebastien Cattoor, Jitse Neirynck en Trainer Tom D’hondt Staand achteraan van links naar rechts Timo Claeys, Gianni Clincke, Yaro Boelens, Emilio Cools, Jens Fordeyn, Trainer Jan Cools, Trainer Marc Van Gierdeghom, Liam Van Canneyt, Ruben Perreman, Lucas Roelens, Emile De Jaeger en Mara Van Canneyt

U13 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Jaron De Pauw, Emile De Waele, Thomas De Ramelaere, Robbe Van Acker, Luca Van Canneyt, Michiel Dull, Lukas Van Haverbeke, Thibault Peterneyns Staand midden van links naar rechts: Afgevaardigde Tom Lieben, Caspar Van Houcke, Luca Bogaert, Luis-Enrique Staelens, Luka Busschaert, Jacob Blomme, Matisse Mestdagh, Achilles Dhoore, Mauro Bollansée, Afgevaardigde Geert Dessomville Staand achteraan van links naar rechts: Trainer John Mestdagh, Owens Odiase, Thibaut Crul, Kyano Claeys, trainere Ronny Meese, Dante Vermeire, Kenzo Dessomville, Timon Claeys, afgevaardigde Sven Bollansée

U12 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Martens Preben - Cornu Angel - Van de Casteele Mathis - Lammens Enrique - Van Hee Warre - Huysser Sichon - Martens Thibo Staand midden van links naar rechts: Trainer Pauwaert Kristof - Cauwels Mathias - Laseur Yordy - Willems Colin - Blondia Leander - Maenhout Louis - Brusselman Joran - Afgevaardigde De Clerck Sabine Staand achteraan van links naar rechts Afgevaardigde Cornu Koenraad - De Clercq Seppe - Van Hyfte Dario - Vyncke Maxim - Van De Velde Jenco - Blomme Timo - Roels Lucca - Trainer Van de Casteele Ulrich

U11 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Coppers Claus - Heyse Brent - Van Poucke Senne - Vanhyfte Gilles - Van Parys Lars - Verhasselt Hannes - De Cocker Milan - Willems Maxim - Millecam Waut Staan midden van links naar rechts: Krasniqi Rinor (trainer) - Cocquyt Jarne - Timmerman Xander - Kaya Ogulcan - Heyse Franky (afgevaardigde) - De Baere Guust - Van Acker Marius - De Baere Wout - Hertleer Steven (trainer) Staand achteraan van links naar rechts Spiessens Yeno - Annicaert Mauro - Paret Mats - Baeke Mathis - Cardon Lennert - Depauw Mauro - Demeester Tristen - De Backer Louis - De Coster Illyan Ontbreekt op de foto Mussely Brent

U10 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Daan Van Leeuwe  - Kobe Neyt – Vitas Annicaert – Tiesse van Hee – Jona Van Canneyt – Zion Van Hecke – Brend De Weird Staand midden van links naar rechts: Brecht De Pauw – Jens Van Landuyt – Justin Sekoni – Lysander CoppéYoran El Moutanabi – Basiel Langenakens – Lucas De Loof – Mauro Pieters Staand achteraan van links naar rechts: Trainer Van Hee Pascal – Afgevaardigde Anthony Annicaert - Matisse Lonneville – Andreas De Meyere – Collin De Clercq – Chelsey Claeys – Trainer Filip Dhont – Afgevaardigde Kathy Impens Ontbreekt op de foto: Janelle Gryp

U9 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Depauw Vince, Roels Dima,  Van Laeke Kjell, Schelstraete Senne, Haers Jobbe, Heyndrikx Ewout,  De Soete Thomas, Timmerman Timon, Buckle Samuel, Blomme Ibe,  Demey Ares Staand midden van links naar rechts: Trainer De Cock Peter, Vyncke Kyara, De Cock Simas, Laroy Kobe,  Scherpereel Maxim, Vanhaeverbeke Senne, Thijs Arjen, Blanckaert Vic, Buysse Quinten, Martens Luka, Osaer Wout, Lippens Tim, Trainer Roels Wim. Staand achteraan van links naar rechts: Trainer Bouckhuyt Siebe, Wauters Clement, De Caluwé Yaro, Buijze Willem, Lambrecht Milan, afgevaardigde/vervangtrainer Vyncke Bart , Dhont Loïc, Defoor Siebe, Verstuyf Shawn, Lacayse Arthur, Sesier Achiel, Trainer Tysebaert Christophe. Ontbreekt op de foto: Blontia Senne, De Beule Briek

U8 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Luca Van Assche, Guillaume Trenson, Lenarco Kupers, Thomas Verbeerst, Louis Timmerman. Staand midden van links naar rechts: Thomas Tiri, Tore Gijsel, Jason Andoh, Andres Claeys, Felix Van Daele, Matti Van Poucke. Staand achteraan van links naar rechts: Afgevaardigde Stijn Timmerman, Ibe Franckaert, Mats Vandemaele, Henry Beirens, Trainer Marco Kupers

U7 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Meulebroeck Jorben - Lambert Raico - Bamelis Lou - Hemelaar Duke - Haers Bouwe - De Clercq Roric Staand midden van links naar rechts: Coene Lothar - De Vriendt Warre - Van Hooreweghe Arthur - Roesbeke Ferre - Scherpeeel Louis Staand achteraan van links naar rechts/ Trainer Missiaen Bryan - Laroy Brent - Versluys Juul - begeleider Versluys kristof - Naessens Lukas - Stockman Tuur - begeleider Lasoen Bart

U6 - 2016-2017…..

Zittend van links naar rechts: Mats De Weird, Monsif El Khattabi, Leandro Van Assche, Milan Dhondt Staand midden van links naar rechts: Thomas Vincke, Emile Vercauter, Dennis Van Den Berg, Rahine Puma Kibali, Bent Van Herpe Staand achteraan van links naar rechts Mathis Herschap, Xenn Goemare, Trainer Bjorn Van Hecke, Lucas Bauwens, Lucas De Jaeger Ontbreekt op de foto Rens Buijze
suggesties
Tips